Aké sú výhody chiptuningu PowerBox?

Moderné procesory CPA chiptuning PowerBox

V našich PowerBoxoch nájdete výlučne vysokorýchlostné a prvotriedne procesory. Naše najšpičkovejšie modely pracujú v rozsahu nano sekúnd a tak dokážu uskutočniť rýchluo ptimalizáciu. Výhoda vysokej rýchlosti ešte viac zvýrazňuje našu snahu byť technologickým lídrom.


Upraviteľný výkon s CPA chiptuning PowerBox

PowerBox Vám dodáme so softvérom presne určeným pre Váš motor. Takto prispôsobený softvér má východiskové nastavenia, ktoré si môžete kedykoľvek jednoducho prispôsobiť podľa Vášho želania a požiadaviek. Náš produkt je jedinečný, nepužívame univerzálny software, ktorý sa prispôsobuje len prepínačmi.


Šetrenie paliva s CPA chiptuning PowerBox

Pri rovnakom štýle jazdy možno znížiť spotrebu paliva až o 1 liter. Našimi produktami preto podporujeme ekologickejšiu dopravu. Výkon a ochrana životného prostredia už viac nie sú v rozpore!


Komunikačný konektor v CPA chiptuning PowerBox: vyvinutý u nás

Pri tvorbe pripájacieho konektoru PowerBoxu a káblov sme nechceli nič zanedbať,a preto sme sa rozhodli pre vlastný vývoj priamo u nás. Takto zabezpečíme bezpečný a rýchly prenos všetkých záznamov.


Hliníkový kryt pre CPA chiptuning PowerBox

Pri krytoch vyrábaných priamo u nás sa spoliehame na hliník so špeciálnymi plastovými tesneniami. Konektor je rovnako vyrobený priamo u nás a vodovzdorný. Vodovzdornosť a prachotesnosť je definovaná stupňom ochrany krytom (IP stupeň). Zaručujeme stupeň ochrany IP 67, ktorý zodpovedá pomerne vysokému štandardu.


Diaľkové ovládanie pre CPA chiptuning PowerBox NITRO

Naše najlepšie modely disponujú funkciou jednoduchého diaľkového ovládania. PowerBox preto môžete ľahko prepínať medzi módami “TUNE” a “ECO”.


CPA chiptuning PowerBox je vyrobený v Nemecku

Naše produkty sú navrhnuté, vyvinuté a vyrábané priamo v Nemecku. Môžete preto počítať s kvalitou pochádzajúcou zo srdca Bádensko-Württemberska. Môžete sa smelo spoľahnúť na kvalitu práce švábskych strojárov.


CPA chiptuning PowerBox a možnosti aktualizácie

Je možná jednoduchá zámena vozidla. Ak zakúpite nové alebo iné auto, v takmer všetkých možnostiach preprogramujeme Váš PowerBox pre dané vozidlo. Služba tejto aktualizácie stojí iba 89 € a je výrazne lacnejšia ako kúpa nového PowerBoxu.


S CPA chiptuning PowerBox je záruka spokojnosti

Ak nie ste z ľubovolných dôvodov spokojní s Vašim PowerBoxom alebo dosiahnutým zlepšením výkonu, radi Vám poskytneme kvalitný tuning zadarmo. Pokojne nás môžete kontaktovať – naším cieľom je Vaša úplná spokojnosť a zábava s našimi produktami!


Kontrola kvality a CPA chiptuning PowerBox

Každý PowerBox podlieha trojitej kontrole kvality, ktorá je doplnená o ďalšiu kontrolu funkčnosti. Tak dosahujeme vysokú kvalitu s minimálnymi odchýlkami.


Zvýšenie výkonu až do 31% s CPA chiptuning PowerBox

PowerBox dosahuje zvýšenie výkonu až do 31% pre množstvo vozidiel. Vyhľadajte svoje vozidlo v sekcii “Chiptuning” a zistite presnú úroveň zvýšenia výkonu pre svoje vozidlo.


Vývoj softvéru pre CPA chiptuning PowerBox

Manažérsky a vývojárskytím CPA dlhé roky vyvíja a navrhuje širokú škálu softvéru. Všetky znalosti z nášho know-how a našich skúseností sme vložili do produktu PowerBox. Nič nenechávame na náhodu. Kladieme veľký dôraz na skúsených a ocenených inžinierov z oblasti Stuttgartu.


Skúsenosti z pretekov pri vývoji CPA chiptuning PowerBox

Náš manažérsky a vývojársky tím sa môže pochváliť 40 ročnými skúsenosťami z pretekov v motošporte, vrátane Formuly 2 (európsky šampionát), svetového šampionátu v motocyklových pretekoch, pretekov v motokárach, Supermota a tiež národných majstrovstvách v kategórii Superbike.


Jednoduchá inštalácia CPA chiptuning PowerBoxu

Každá dodávka už zahŕňa sadu káblov a konektor. PowerBox jednoducho zapojíte, uložíte a môžete vyštartovať!


Naša elektronika v CPA chiptuning PowerBox

V rámci našich elektronických komponentov používame iba prvotriedne súčiastky. Všetky zodpovedajú štandardom v automobilovom priemysle (od -40° do +125° stupňov Celzia). S ohľadom na rôzne poveternostné podmienky a klimatické zóny je to dôležitá výhoda.


Rýchla bezplatná doprava po celom Slovensku

Ak si objednáte produkt, ktorý máme skladom do 16.30, bude expedovaný ešte v ten istý deň. Jednoducho, rýchlo a bezplatne!


Máš nejaké otázky?

Sme tu na to, aby sme ti pomohli odpovedať na tvoje otázky.
Napíš nám, alebo si prečítaj časté otázky.